obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Domov Ponuka Archív článkov Voľby Komunálne voľby Informácie Pravidlá predvolebnej kampane na stránke obce Lendak

Pravidlá predvolebnej kampane na stránke obce Lendak

Pravidlá predvolebnej kampane

Články predvolebnej kampane kandidátov za poslancov a starostu obce Lendak sa budú zverejňovať na základe pravidiel. Je tomu tak, pretože v minulosti dochádzalo k obviňovaniu a osočovaniu administrátora webovej stránky kvôli kráteniu dĺžky textu a jeho úpravy, zmenám významu myšlienok zvýraznením textu, zlej interpretácií obsahu.

Pravidlá kampane na webovej stránke:

 1. Každý kandidát môže pridať jeden článok.
 2. Názov článku sa bude zhodovať s informáciami o kandidátovi, ktoré sú uvedené na oficiálnej kandidátnej listine (poslanci, starosta).
 3. Dĺžka článku: poslanci – 3 normostrany, starosta – 6 normostrán (http://normostrana.sk/). Texty, ktoré presiahnu dĺžku, budú vrátené na skrátenie. Do počtu strán sa nezarátavajú multimediálne prvky.
 4. Ak článok obsahuje multimediálne prvky (obrázok, video, graf), tie sú samostatnou súčasťou článku, teda autor ich nevkladá do obsahu, ale ich priloží spolu s článkom. V článku sa na tieto prvky odvolá.
  • Povolené formáty obrázkov - JPG, PNG
  • Povolené formáty videa - FLV, AVI, MP4
  • Grafy je potrebné exportovať ako obrázky
  • Všetky multimediálne prvky budú označené nasledovne: priloha1, priloha2, atď.
 5. Obsah článku bude zverejnený v HTML podobe a upravený na základe interných štýlov na webovej stránke. Z obsahu textu budú odstránené všetky formátovania a zachované budú iba odstavce.
 6. Články budú mať povolenú diskusiu.
 7. Články predvolebnej kampane podliehajú moratóriu, a teda budú 48 hodín pred začiatkom volieb odpublikované.
 8. Administrátor webovej stránky nenesie zodpovednosť za obsah článkov, gramatickú a štylistickú správnosť a za vzniknuté škody, ktoré môžu plynúť z obsahu článku.
 9. Zverejnením článku autor súhlasí s týmito pravidlami.

Emailová adresa pre posielanie článkov: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Do predmetu správy je potrebné uviesť: "predvolebná kampaň" a do správy jasne označiť kandidáta.

Administrátor

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie