obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

štv20022020

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Kultúra Súbory a skupiny FSk Kicora

Folklórna skupina Kicora

Folklórna skupina KicoraZaloženie FSk sa datuje cca k r. 1930. Podnetom k jej vzniku boli obecné zábavy konané vo voľnej prírode. Skupina účinkovala na rôznych podujatiach s väčšími aj menšími úspechmi. Názov KICORA sa používa od r. 1987. Skupina pracuje s menšími prestávkami podnes. Spolupracovala pri natáčaní dokumentu STV: Zem spieva v roku 1966, Jánske ohne v roku 1973.

Čítať ďalej: Folklórna skupina Kicora

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie