obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Obec Kategórie Oznamy Výstava kompenzačných, optických pomôcok pre zrakovo postihnutých

Výstava kompenzačných, optických pomôcok pre zrakovo postihnutých

Výstava

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska Podtatranská organizácia č.28 Poprad spolu s firmou Tyflocomp s.r.o. Bratislava Vás pozývajú na výstavu kompenzačných, optických pomôcok pre zrakovo postihnutých

Termín: 15. máj 2013

Čas:
9:00  - 10.00 hod. (hostia)
10:00 - 14:00 hod. (verejnosť)

Miesto:
Úrad práce sociálnych vecí a rodiny
Dr.Alexandra 61
Kežmarok (bývalý hotel Lipa pri stanici)

Na výstave Vám predstavíme kompenzačné pomôcky pre nevidiacich a ťažko zrakovo postihnutých, na získavanie informácií (čítanie, písanie), pomôcky na orientáciu, komunikáciu s verejnosťou a pomôcky na každodenné použitie.

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie