obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Obec Kategórie Oznamy Poďakovanie

Poďakovanie

Poďakovanie

Vážený pán starosta.

Chcela by som sa poďakovať učiteľkám materskej školy a deťom, ktoré sa zúčastnili s fantastickým programom na 9. ročníku detského folklórneho festivalu "Beliansky škovránok". Prekrásne kroje a ťahavé goralské piesne vytvorili priaznivú atmosféru celého festivalu. Je to vždy vystúpenie plne emócii a detskej radosti. Ďakujem. Prajem celému kolektívu úspešné ukončenie školského roka, pokoj, oddych a slnečné prázdniny. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Margita Labisová
Materská škola, Mierová 1, Spišská Belá

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie