obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Obec Kategórie Oznamy Charitatívna zbierka šatstva

Charitatívna zbierka šatstva

Charitatívna zbierka šatstva

V dňoch od 19.5. – do 23.5.2014 sa uskutoční charitatívna zbierka šatstva pre potrebu občanov z našej obce. Šatstvo budú môcť občania uložiť na prízemí obecného úradu, na chodbe pri kancelárii oddelenia kultúry. Následne 28.5. v stredu si budú môcť šatstvo rozobrať v bývalom kine Goral od 10:00 do 15:00 hod. Nerozobrané šatstvo sa posunie na ďalší charitatívny účel.

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie