obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Obec Kategórie Oznamy Vyhlásenie

Vyhlásenie

Vyhlásenie

Na anonymnej webovej stránke s názvom „Priznania Lendačanov“ sa v minulých dňoch objavila správa, že som mal byť vyšetrovaný preto, že som mal údajne dať zbiť doktora, čo mal prísť pracovať do Lendaku a dokonca aj dr. Václava, ktorého si vážim a vďačím mu za veľa.

Správu umiestnil na webe človek ktorý ju ani nepodpísal , zbabelý anoným zrejme s úmyslom poškodiť mne a zubnej ambulancii. Zrejme nezniesol, že ambulancia sa stabilizovala v nových priestoroch a poskytuje  kvalitnú starostlivosť pre občanov Lendaku. Evidentne sa takto pod rúškou anonymity zákerne snaží zdiskreditovať moju osobu a prácu.

Kategoricky sa dištancujem od nehorázneho lživého tvrdenia tohto anonyma. Nikdy by som k takému konaniu nepristúpil a ani by ma dokonca nenapadlo.

Na ochranu svoje osoby preto použijem všetky dostupné právne kroky.

Prosím preto aj občanov  Lendaku, aby ste ma podporili a  boli mi nápomocný proti šíriteľom takého nenávistného zla, anonymnej klebety,  proti ktorej sa tak ťažko možno brániť.

V Lendaku 12. mája 2015

MUDr. Anton Jakubík

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie