obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

štv02042020

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Obec Kategórie Symboly obce

Pečať obce Lendak

Pečať obce LendakPečať obce Lendak tvorí erb obce Lendak s hrubopisom „Obec Lendak“. Pečať obce Lendak uschováva starosta. Používa sa pri slávnostných príležitostiach – udelenie čestného občianstva obce, na pečatenie významných listín a dokumentov a pod.

Vlajka Obce Lendak

Vlajka obce LENDAKVlajkou obce sa označuje budova, ktorá je sídlom orgánov Obce, v zasadacej miestnosti OcZ je koruhva, v úradnej miestnosti starostu je štandarta.

Čítať ďalej: Vlajka Obce Lendak

Erb Obce Lendak

Erb obce LENDAKErb Obce Lendak tvorí na modrom štíte strieborná postava sv. Mikuláša so zlatou berlou, knihou s troma jablkami, výzdobou mitry a písmenom L. 

Čítať ďalej: Erb Obce Lendak

Symboly obce Lendak

Erb obce LendakSymboly obce Lendak sú zapísané v Heraldickom registri Slovenskej republiky pod signatúrou L-168/2005.

Obec Lendak prijala obecné symboly na riadnom zasadnutí obecného zastupiteľstva, konaného dňa 18.3.2005 pod číslom uznesenia 107 písm. f).

Čítať ďalej: Symboly obce Lendak

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie