Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk

Back Nachádzaš sa tu: Domov Šport Kategórie

Kategórie

Majster Slovenska

Šimon NeupauerV Lendaku máme majstra Slovenska!

Šimon Neupauer sa v sobotu 9.4.2016 zúčastnil majstrovstiev Slovenska v kulturistike. Ako 17 ročný dosiahol obrovský úspech.

Stará Ľubovňa
V kategórii DORAST do 75 kg zvíťazil a stal sa novým majstrom Slovenska.

Trenčín
O týždeň neskôr získal ako dorastenec 3. miesto na majstrovstvách Slovenska v kategórii JUNIOR do 70 kg.

Gratulujeme a prajeme veľa ďalších športových úspechov.

Mgr. Ján Stupák

Vianočný stolnotenisový turnaj LENDAK 2015

Vianočný stolnotenisový turnajPo vcelku vydarenom šachovom turnaji sme sa v klube rozhodli zorganizovať pre občanov v obci aj turnaj v stolnom tenise. Nie je to žiadna novinka, v nedávnej minulosti nad týmto turnajom mal záštitu Futbalový klub Lendak a vždy to bola hodnotná akcia, podporená primeraným záujmom športujúcej verejnosti.

Čítať ďalej: Vianočný stolnotenisový turnaj LENDAK 2015

A máme vicemajstra

Šimon Neupauer - prvý zľavaŠimon Neupauer a Jaroslav Budzák z Lendaku sa v sobotu zúčastnili majstrovstiev Slovenska v kulturistike v kategórií do 65 kg.

Video v článku ďalej...

Čítať ďalej: A máme vicemajstra

11 zápasov bez prehry

Starší žiaciNaši mladí futbalisti v tejto sezóne patria k futbalovej špičke. Tento rok sa im nesmierne darí. Hrajú II. ligu Východoslovenského futbalového zväzu, skupinu D. V celkovom hodnotení im patrí vynikajúce 2.miesto za 7 výhier a 4 remízy.

Šachisti celkovo druhí

Šachisti celkovo druhíJe za nami ďalšia ligová sezóna. Šachový klub ŠK CVČ Lendak našu obec už niekoľko rokov reprezentuje vo IV. lige, skupina D 11, v súťaži družstiev. Hrá sa na 8-smich šachovniciach s tempom 2 x 2 hodiny na prvých 40 ťahov s prídavkom 2 x 60 minút na dohratie partie. Ťahy sa zapisujú. Súťaž je zastrešená Slovenským šachovým zväzom a finančne ju podporila Obec Lendak.

Čítať ďalej: Šachisti celkovo druhí

Lendacké šachistky do celoslovenského finále

Lendacké šachistky do celoslovenského fináleSkvelý úspech dosiahli dve naše žiačky na semifinálovom kole Veľkej ceny Slovenska (GPX) v šachu jednotlivcov – skupina Východ (kraje Prešov a Košice), ktoré sa uskutočnilo v sobotu, 28.5.2016 v Humennom. Ivana Stolárová – VI.C, v kategórii dievčat do 14 rokov, obsadila  4. miesto po 4 víťazstvách a 2 remízach z 8 zápasov. Barborka Konopová – I.D skončila druhá v kategórii dievčat do 8 rokov, keď prehrala len s víťazkou a ostatných 5 zápasov vyhrala. Tento úspech im zaručil postup do celoslovenského finále GPX v šachu, ktoré sa uskutoční 11.6.2016 v Martine. Blahoželám a držím palce.

Ing. Tomáš Hudáček, vedúci šachového krúžku

Šesť trofejí pre Lendak

Šesť trofejí pre LendakSobotu, 30. apríla 2016, sa skončil ďalší ročník Ligy mládeže Spiša v šachu jednotlivcov. Hralo sa celkovo 6 turnajov v ôsmich kategóriách, zvlášť pre chlapcov aj dievčatá, rozdelených podľa veku do 8, 11, 14 a 21 rokov.

Čítať ďalej: Šesť trofejí pre Lendak

Úspech šachistov v Bijacovciach

Úspech šachistov v BijacovciachV sobotu, 27.02.2016, sa v Bijacovciach uskutočnilo 4. kolo Ligy mládeže Spiša v šachu jednotlivcov. Podujatia sa celkovo zúčastnilo 102 mladých šachistov, prišli zástupcovia šachových klubov z celého Spiša, Šariša a Liptova, ale aj z iných klubov. Našu školu reprezentovalo 14 hráčov, niektorí hráči boli skúsenejší, iní zbierali prvé poznatky na takomto turnaji.

Čítať ďalej: Úspech šachistov v Bijacovciach

Vianočný šachový turnaj Lendak 2015

Vianočný šachový turnajTradičný vianočný šachový turnaj jednotlivcov sa uskutočnil 26. decembra 2015 v priestoroch Spojenej školy Lendak. Podujatie sa koná pod záštitou Obce Lendak, hlavným organizátorom je náš šachový klub ŠK CVČ Lendak. Cieľom akcie je propagovať kráľovskú hru v našej obci, ale takisto oceniť úspechy našich šachistov, ktoré boli dosiahnuté počas kalendárneho roka.

Čítať ďalej: Vianočný šachový turnaj Lendak 2015

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.