obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

uto21012020

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Úrad Kategórie Projekty

Naše dedičstvo - Kultúra a tradície

Naše dedičstvo - Kultúra a tradícieProjekt "Naše dedičstvo - Kultúra a tradície" sa realizoval v dňoch od 7. – 12. septembra 2015, medzi obcou Lendak a poľským partnerom z Gminy, Gródek nad Dunajecem.

Čítať ďalej: Naše dedičstvo - Kultúra a tradície

„City monitor“ – moderné riešenie problémov obce

City monitorObec Lendak je súčasťou projektu s názvom „City monitor“, ktorý využívajú viaceré veľké samosprávy na Slovensku.

V rámci tohto systému môžete nahlasovať rôzne podnety, ktoré budú doručené priamo obci. V rámci tohto moderného systému komunikácie je možné taktiež k podnetu priložiť fotografiu a bližší popis. On-line si môžete následne skontrolovať, ako Váš podnet kompetentný zamestnanec samospráv vybavuje.

Čítať ďalej: „City monitor“ – moderné riešenie problémov obce

Futbalom k zdravému životnému štýlu mládeže Lendaku

Futbalom k zdravému životnému štýluProjekt podporený vo výške 2 530 € z Nadačného fondu Slovenskej sporiteľne v Nadácii Pontis.

Nedostatočné a poškodené oplotenie na futbalovom ihrisku nedokázalo zabrániť voľnému pohybu hospodárskych zvierat po ihrisku, čím dochádzalo k znečisťovaniu ihriska lajnami, vypásaním a pod. Údržba ihriska nemala vlastný prívod vody pre zavlažovanie, čo zvyšovalo náročnosť na jeho údržbu. Pomáhame Spolu: Nadácia Pontis, obce Lendak, spojená škola a dobrovoľníci, a tak sa podarilo oplotiť ihrisko a priviesť vodu pre zavlažovanie. My sme zlepšili podmienky pre rozvoj športu a chlapci sa sami začali mobilizovať, aby sa opäť zapojili do regionálnej súťaže VsFZ v sezóne 2015/2016. Veľmi nás to potešilo a držíme im palce, aby sa im darilo a dosiahli čo najlepšie výsledky. Pomáhame Spolu – pomáhame si navzájom, myšlienka hodná podpory a rozvoja.

Info: http://pomahamespolu.sk/obec-lendak/

Ján Neupauer, garant projektu

Propagačný materiál o Európskom zoskupení územnej spolupráce TATRY s.r.o.

Propagačný materiálZdruženie Región „Tatry“ vydalo v rámci projektu „Od Euroregiónu „Tatry“ k Európskemu zoskupeniu územnej spolupráce“ propagačný materiál o Európskom zoskupení územnej spolupráce TATRY s ručením obmedzeným.

Tento materiál sa nachádza v článku ďalej...

Čítať ďalej: Propagačný materiál o Európskom zoskupení územnej spolupráce TATRY s.r.o.

Situačná prevencia kriminality v obci Lendak

OznamObec Lendak v 01/2013 predloží žiadosť o poskytnutie dotácie zo štátneho rozpočtu na financovanie projektu v oblasti prevencie kriminality s názvom: Situačná prevencia kriminality v obci Lendak - zavedenie kamerového systému.

 

26.6.2012 | Operačný program: Životné prostredie

ProjektZákladné informácie o projekte:

Operačný program: Životné prostredie

Prioritná os: 1 Integrovaná ochrana a racionálne využívanie vôd
Opatrenie: 1.2 Odvádzanie a čistenie komunálnych odpadových vôd v zmysle záväzkov SR voči EÚ
Názov projektu: Splašková kanalizácia a II. etapa ČOV Obce Lendak
Cieľ projektu: Zlepšenie obecnej infraštruktúry v oblasti odkanalizovania a čistenia splaškovýchodpadových vôd v obci

Čítať ďalej: 26.6.2012 | Operačný program: Životné prostredie

Preberanie zhotoveného diela

erbDňa 13. 04. 2012 o 13.00h sa uskutočnilo preberanie zhotoveného diela ,,Splašková kanalizácia a II. etapa ČOV obce Lendak.“

Obec Lendak dňa 16. 04. 2012 požiadala Obvodný úrad Životného prostredia v Kežmarku o vydanie kolaudačného rozhodnutia na uvedenú stavbu.

Pavel Hudáček, starosta obce

Zelený Lendak

MDVR SRNázov projektu: Zatraktívnenie a rozvoj územia Združenia Región „Tatry“ v obci Lendak v rámci projektu X. Slovensko – poľské hospodárske fórum.

Čítať ďalej: Zelený Lendak

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie