obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Zastupiteľstvo Kategórie Poslanci Pozvanie k referendu

Pozvanie k referendu

3 x áno

Vážení spoluobčania, drahí rodáci, všetci ľudia dobrej vôle!

V sobotu dňa 7.2.2015, sa aj v našej obci otvoria referendové miestnosti, v čase od 07.00 hod do 22.hod, kedy sa budete môcť slobodne vyjadriť k trom referendovým otázkam a to či:

1. „Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?",

2. „Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?"

3. „Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovať účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?"

preto by som Vás aj ja touto cestou chcel povzbudiť a pozvať k účasti na referende, aby ste vyjadrili svoj názor tým, že do rámčeka pri každej z týchto troch referendových otázok dali krížik a takto vyjadrili svoj súhlas so znením týchto referendových otázok. Nechcem vám pripomínať prečo a ako je toto referndum veľmi dôležité pre nás, naše detí, našu budúcnosť, určite to sami cítite vo svojich srdciach, a preto Vás ešte raz všetkých, ktorí môžete pozývam: Príďte a hlasujte za rodinu, deti a slobodu!

Ak ste nemohli byť na svätej omši v nedeľu a nepočuli ste pastiersky list otcov biskupov, tak ten nájdete tu:

http://www.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhlasenia/p/pastierske-listy-konferencie-biskupov-slovenska/c/pastiersky-list-k-referendu-o-ochrane-rodiny

Váš spoluobčan Stanislav Koščák

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie