obec LENDAK

webový portál podtatranskej obce

Verzia stránky obce do roku 2016. Späť na www.lendak.sk.

pia22112019

Dôležité čísla: Vedúci PrO: 0905 658 047, pevná linka: 052 45 96 443, poruchy@lendak.sk 

Back Nachádzaš sa tu: Domov Zastupiteľstvo Kategórie Poslanci Poďakovanie za účasť na referende

Poďakovanie za účasť na referende

3 x áno

Milí rodáci, občania, všetci ľudia dobrej vôle!

Úprimne Vám všetkým vyslovujem jedno veľké ĎAKUJEM!

Ďakujem za to, že ste si našli čas a zúčastnili ste sa referenda, lebo touto účasťou sme dali všetkým jasne najavo, že akých hodnôt sa zastávame a že je pre nás veľmi dôležitá hodnota tradičnej rodiny a všetko čo s ňou súvisí.

Som rád, že pochádzam z obce, ktorá sa nenechá ničím a nikým zmanipulovať a pevne si stojí za hodnotami, ktoré sú základom zdravo sa vyvíjajúcej spoločnosti.

My všetci čo sme hlasovali (v Lendaku, ale aj na celom Slovensku), môžeme byť na seba právom zdravo hrdí!

Prajem nám všetkým aj naďalej dostatok odvahy a sily kráčať vpred, aj cez prekážky a zastávať sa správnych hodnôt, ktoré tu vždy boli, sú a aj budú!

Spoluobčan Šimon Stupák

Užitočné adresy

Informácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Sťažnosti: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Administrátor: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Všetci poslanci: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Počasie